fbpx
Close

Tamm ei saanud vastu maailma 320. reketile, Ivanov kohtub Wimbledoni noorteturniiri võitjaga

– Kristjan Tamm / Foto: Toomas Kuum

Kristjan Tammel ei vedanud loosiga, kui ta kohtus Barnstaple’i (Suurbritannia) 25 000 dollari auhinnafondiga turniiril avaringis esimesena asetatud Jack Draperiga (Suurbritannia, ATP 320.).

Draper oli paraku Tammest selgelt üle 6:1, 6:1, ehkki eestlane ei servinud halvasti (4 ässa, 2 topeltviga, esimene serv õnnestus 61%). Aga Tamm võitis ainult 50% esimese pallingu punktidest, kuid vastane koguni 92%. Vaid esimese seti seisul 0:1, kui Tamm oli oma pallingu loovutanud, oli ta vastase servil ees 40:0. Kuid need kolm murdepalli jäidki Tammele ainsateks.

Vladimir Ivanov kohtub Aktjubinski (Kasahstan) 25-tuhandelisel turniiril avaringis kvalifikatsioonist edasipääsejaga ning see mäng peetakse homme. Paraku on see vastane väga ohtlik, kuigi maailma edetabelis alles 1005. kohal. Nimelt on tegemist 2018. aasta Wimbledoni noorteturniiri võitja Otto Virtaneniga (Soome), kes praegu on 18-aastane.

Paarismängus läksid Ivanov ja Maksim Ratnjuk (Venemaa) avaringis kokku esimesena asetatud Ivan Liutarevitši (Valgevene) ja Vladislav Manafoviga (Ukraina) ning kaotasid väga tasavägises mängus 3:6, 7:6, 6:10.

scroll to top