fbpx
Close

Paide linn rõõmustab kahe uue tenniseväljaku üle

– Paide uued tenniseväljakud / Foto: Unigrass

Tenniseväljakute arv Eestis aina kasvab! Paide linna spordikeskuses on valminud kaks täiesti uut ja kaasaegset tenniseväljakut. Väljakute kattena on kasutusel unikaalne TopClay, mis on saviliivaväljaku niinimetatud hübriidvariant. Paide spordikeskuse tenniseväljakute TopClay katted tarnis ja paigaldas Eesti suurim tenniseväljakute ehitaja Unigrass.

Väljakute kasutamine on tehtud igati mugavaks ja kasutajasõbralikuks. Kuna klassikalisele saviliivaväljakule väga sarnane TopClay kate ei nõua pidevalt põhjalikku hooldust ega igakevadist kapitaalset rekonstrueerimist, on selline kate tennisekeskuste jaoks ideaalne variant. Veel üheks TopClay suureks plussiks on ka Eesti kliimasse sobivus – tänu vett läbilaskvale konstruktsioonile kuivab väljak ruttu ja uuesti mängima saab minna peagi pärast vihmasadu. See võimaldab väljaku mänguaega maksimaalselt ära kasutada.

Paide spordikeskus on kasutusele võtnud ka MyGames platvormi kaudu broneeritava iseteenindusväljakute kontseptsiooni, mille abil on igal tennisesõbral võimalik väljak mängimiseks broneerida vastavalt oma aja- ja kohaeelistustele. Unigrassi hea koostööpartner MyGames pakub nutikaid lahendusi, mis võimaldavad väljakute haldamist automatiseerida ning täituvust tõsta.

Unigrass ja peatöövõtja Kivipartner tänavad SA Paide Spordikeskust meeldiva koostöö eest ning nüüd kõik uusi väljakuid proovima!

scroll to top