fbpx
Close

Nuudi/Kerkhove teenisid hea võidu, Eestil tagatud koht paarismängu poolfinaalis

Maileen Nuudi (vasakul) pärast võidetud paarismängu. / Foto: Igor Pissarev

ITF-i W40 turniiril Tallink Open mängiti teisipäeval paarismängu esimene ring, kus suurepärase tulemuse saavutasid Maileen Nuudi ja Lesley Pattinama Kerkhove (Holland).

Ehkki Kerkhove on üksikmängu asetatud esimesena, ei olnud nende edetabelikohad paarismängus nii kõrged, et teenida asetust. Nii sattusid Kerkhove/Nuudi loosi tahtel kohe kokku esimesena asetatud Briti paariga Freya Christie/Ali Collins, keda nad võitsid 6:4, 6:1.

Kuna Kerkhove/Nuudi vastasteks pidi igal juhul tulema ühe Eesti mängijaga paar, oli meil sellega tagatud, et üks mängija saab poolfinaali. Tasavägises heitluses suutsid Katriin Saar ja Anastasia Kuparev (Saksamaa) alistada Grete Gulli ja Emilija Tverijonaite (Leedu) 1:6, 6:2, 10:8 ja nõõd kohtuvad võitjad veerandfinaalis Kerkhove/Nuudiga. Otsustavas tie-break’is olid Gull/Tverijonaite veel ees 7:5, aga pärast teenisid vaid ühe punkti.

Kahjuks ei suutnud avaringis võita Elena Malõgina ja Alice Robbe (Prantsusmaa), kes on koos võitnud kolm ITF-i tiitlitm neist ühe W25 turniiril. Nad kaotasid Itaalia paarile Deborah Chiesa/Lisa Pigato 6:4, 2:6, 4:10.

Vaadake turniiri tulemusi siit.

Homme toimuvad üksikmängus kõik avaringi kohtumised, paarismänge ei peeta. Eesti tennisistidest on võistlustules Anna Maria Tottrup, Nuudi, Malõgina ja Saar – sellises järjekorras nad mängivad Tallink tennisekeskuse peaväljakul arvatavalt alates 11.30st või pisut hiljem. Loomulikult on võimatu ennustada, kui kaua mängud kestavad ja millal keegi saab väljakule. Vaadake ajakava siit.

scroll to top