fbpx
Close
PAF.ee

Nick Kyrgios “tembutab” jälle: tema meelest ei kuulu Novak Djokovic esikümnesse (video)

– Nick Kyrgios / Foto: AP/Scanpix

Meeste profitennise katusorganisatsioon ATP korraldas kaheksa mängija kiirküsitluse, millel nad pidid vastama, millised tennisistid asuvad 2021. aasta lõpul maailma esikümnes.

Ükski kaheksast vastajast ise esikümnesse ei kuulu, oma arvamust avaldasid videoloos David Goffin (Belgia, ATP 13.), Grigor Dimitrov (Bulgaaria, 16), Felix Auger-Aliassime (Kanada, 18), Taylor Fritz (USA, 30), Reilly Opelka (USA, 38), Nick Kyrgios (Austraalia, 50), Lloyd Harris (LAV, 81) ja McKenzie McDonald (USA, 119). Natuke pikemas kui neljaminutilises videos saate näha, mida mehed ütlesid.

Kuna küsitlus oli veidi lünklik ja iga mees iga koha suhtes arvamust ei avaldanud, siis ei saa välja tuua kõigi täielikku esikümmet. Küsitlus ei tundunud sells mõttes kuigi tõsine, et näiteks kõik pakkusid venelase Andrei Rublevi seitsmendaks, aga miks ta ei võiks olla aasta lõpus näiteks kolmas-neljas või hoopis kümnes? Ennast pakuti ka: Fritz, Auger-Aliassime ja Goffin arvasid, et nemad asuvad hooaja lõpul 10. kohal, Dimitrov usub, et tõuseb kaheksandaks.

Kuid peamine üllatus seisnes siiski kahes seigas. Esimene on see, et kui seitse meest leidsid üksmeelselt, et Novak Djokovic jääb esireketiks, siis Kyrgios pakkus esimeseks Roger Federeri. Ta küll ise lisas, et tema esikümme on pigem selline, nagu ta tahaks, mitte selline, nagu see reaalselt olla võiks. Kuid omamoodi sõnum on see ikkagi, et Djokovic, keda Kyrgios on koroonaviiruse ajastul Twitteri vahendusel kogu aeg kritiseerinud, jäi tema valikust välja.

Teine üllatus on selles, et paljudel meestel ei tulnud Federer meeldegi. Alles lühiusutluse lõpus nad tunnistasid, et Federer peaks igal juhul kuuluma esikümnesse, aga nad ei ennustanud tema kohta.

scroll to top