fbpx
Close

Neli Eesti seeniortennisisti MM-il Miamis segapaari poolfinaalis!

– Ivar Troost Miamis seenioride MM-il / Foto: FB/Ivar Troost

Nooremate seenioride maailmameistrivõistlustel Miamis on neli Eesti tennisisti jõudnud segapaarismängus poolfinaali!

MD35+ vanuseklassis jõudsid Ivar Troost ja Liina Suurvarik poolfinaali, olles kaheksa tugevama hulgas üle Sofia Brun (Rootsi)/Jonathan Dalnokist (Norra) 6:2 6:4.  Poolfinaalis on ees ootamas Prantsusmaa paar Magalie Girard/Arnaud Magnin. Poolfinaali on murdnud ainult üks asetatud paar, mis tõestab järjekordselt, et seenioride võistlustel ei pruugi asetused alati tegelikku taset või hetkevormi kajastada.

MD40+ klassis langes Kurmo Annus koos jaapanlanna Ryoko Yomodaga veerandfinaalis välja kindal kaotusega esimesena asetatud ja favoriidi staatuses Saksamaa/Hollandi paarile Stefanie Kolar/Marcus Hilpert 1:6 3:6.

MD45+ klassis mängivad poolfinaalis nii Piret Ilves kui Ilona Poljakova. Mõlemad on eri tabeli pooltel, mis tähendab, et pole välistatud finaal kahe meie tubli seeniormängija osalusel. Ilves koos Timur Shadieviga (Suurbritannia, 8) võitsid veerandfinaalis  esimesena asetatud Jacqueline Booth (LAV)/Henrik Mueller-Frerichi (Saksamaa) 1:6 6:3 10:3 ning Poljakova koos Bart Beksiga (Holland, 2) Elena Chriti (Mehhiko)/Olivier Lorinit (Prantsusmaa, 5) 6:4 6:1. Poolfinaalis tulevad Ilves/Shadievile vastu Nelly Pardo (Venezuela)/Aldo Burga (USA) ning Poljakova/Beksile Karin Strohmeier-Merino  (Peruu)/Ricardo Mendivil (USA, 6).

Igal juhul medaliteta Eesti tennisistid seenioride MM-ilt ei naase.

 

scroll to top