fbpx
Close
PAF.ee

Mark Lajal jõudis Mariboris üksikmängus poolfinaali ja paarismängus finaali!

– Mark Lajal / Foto: Viktor Burkivski

Sloveenias Maribori ITF juunioride 4.kategooria turniiril näitab head minekut meie tenniselootus Mark Lajal.

Oma vanuseklassis ka Eesti aasta tennisisti aunimetuse saanud Mark Lajal (ITF 563.) on Maribori turniiril jõudnud üksikmängus juba poolfinaali. Teekond sinna pole sugugi lihtne olnud. Alustuseks pidi turniiril alles 13.asetusega Lajal alistama Simon Sedliaki (Slovakkia) 6:4 6:4, seejärel raskes mängus neljandana asetatud poolaka Marcel Kamrowski (ITF 372.) 6:7(5) 7:6(3) 6:1 ning viimati veerandfinaalis kuuendana asetatud horvaadi Borna Devaldi (ITF 387.) 6:3 6:4. Lajali poolfinaali vastane selgub veidi hiljem.

Paarismängus püüab Lajal aga turniirivõitu. Veerandfinaalis alistas ta koos oma partneri Matthew William Donaldiga (Tšehhi) 6:2 7:6 Sloveenia dueti Ziga Kovacic/Blaz Vidovici. Kolmanda asetusega Lajal/Donald kohtusid täna vahetult peale lõunat poolfinaalis esimese asetusega Maks Kasnikowski/Aleksander Olikowskiga Poolast. Ja võit tuli! Võidunumbrid 6:3 7:5. Seega homme ees ootamas paarismängu finaal!

Kui Lajal pääseb üksikmängus finaali, siis võib juhtuda nii, et ta kohtub seal oma paarismängupartneri Donaldiga, sest ka Donald on selles mänguliigis jõudnud nelja tugevama hulka.

scroll to top