fbpx
Close

Mark Lajal jätkas Ukrainas väga kindlalt

Mark Lajal. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Mark Lajal on juunioride ITF-i 1. kategooria turniiril Svjatopetrovskis (Ukraina) kahe ringi jooksul võitnud kõik setid kindlalt, kõige tasavägisem tulemus on olnud 6:3.

Kolmapäeval alistas maailma noorte edetabelis 65. kohal asuv Lajal Filip Pieczonka (Poola, ITF juuniorid 129.) 6:2, 6:3 ja kohtub nüüd veerandfinaalis Artjom Podorožnõiga (Ukraina, 82.), kes lülitas välja kolmandana asetatud prantslase Max Westphali (26.).

Õhtul käis Lajal väljakul ka paarismängu veerandfinaalis ning samuti edukalt. Koos Matthew William Donaldiga (Tšehhi, 3) alistasid nad kõige napimalt Petr Vojtechi (Tšehhi) ja Togan Tokaci (Türgi) 6:7, 7:6, 10:7 ja jõudsid poolfinaali. Muide, Vojtech oli pärastlõunal alistanud üksikmängus Maks Kasnikowski (Poola, 1), kes on maailma juunioride 12. reket.

Esimese kategooria turniiri veerandfinaalipääs annab 60 punkti, kuid samas läheb Lajalil ka arvelt maha 30 punkti. Kuna juurde tuleb 1/4 paarismängu punktidest, siis juba praeguse seisuga peaks Lajal kerkima maailma noorte TOP60 sekka. Mõistagi võib Lajal punkte veel juurde saada ja siis pole ka TOP50 hulka pääs võimatu.

scroll to top