fbpx
Close

Mark Lajal ja Marten Murrand pääsesid läbi kvalifikatsiooni põhiturniirile

– Marten Murrand / Foto: Viktor Burkivski

Mark Lajal ja Marten Murrand läbisid ITF-i juunioride turniiril edukalt kvalifikatsiooni ja mängivad põhiturniiril.

Lajal, kes võitis eelmisel nädalal Haagis turniiri, pidi alustama kvalifikatsioonist, sest tema uus edetabelikoht (ITF Juniors 723.) veel loosimise ajal ei kehtinud. Nii on Lajal pidanud seitsme päevaga kaheksa üksikmängu ja neli paarismängu (!), eile tuli ta Almere’is ITF-i juunioride 4. kategooria turniiril väljakule kaheks üksikmänguks.

Kuid tihedale mängugraafikule vaatamata jätkas Lajal veenvalt, tal ei olnud üheski kvalifikatsioonimängus (kokku pidas ta neid kolm) raskusi ja otsustavas ringis alistas ta Miko Wassermanni (Holland) 6:3, 6:4. Põhiturniiri avaringis kohtub Lajal hollandlase Liam Lilesiga (ITF Juniors 483.), keda ta Haagi finaalis laupäeval võitis. Kui Haagis oli Liles asetatud teisena, siis Almere’i turniir on sedavõrd tugevam, et hollandlasel asetust pole. Lajali ja Lilesi kohtumine peetakse homme.

Marten Murrand mängib 5. kategooria turniiril Vale do Lobos (Portugal) ning ka temal tuli põhiturniirile pääsuks alistada kolm vastast. Otsustavas ringis pöörast Murrand teisest setist alates mängu oma kasuks ja alistas Martin Schwartzmani (Hispaania) 1:6, 6:0, 10:3. Murrand alustab põhiturniiri täna.

Lisame veel, et Elizabeth Jürna ei pääsenud Sanxenxos (Hispaania) 2. kategooria turniiril kvalifikatsioonist edasi.

scroll to top