fbpx
Close

Mark Lajal alistas esimesena asetatud vastase

– Tennisereket pallidega / Foto: Pixabay

Mark Lajal jätkas oma viimase aja häid esitusi Zagrebis ITF-i juunioride 4. kategooria turniiril, kus ta lülitas välja esimesena asetatud Ammar Elamini (Iirimaa).

Ka eelmisel turniiril Mariboris oli Lajal Elamini võitnud, aga tookord olid mõlemal partnerid kõrval – selle võidu teenis eestlane paarismängu finaalis. Nüüd alistas Lajal maailma juunioride 262. reketi üksikmängus 6:4, 6:3. Omapärane on aga see, et eile oli tulemus ITF-i kodulehel märgitud vastupidisena, nagu Lajal oleks kaotanud. Teise ringi kohtumise poolaka Piotr Kusiewicziga peab Lajal kolmapäeval. Nüüd peaks favoriit olema juba eestlane, kes on juunioride edetabeli 423. kohal, aga vastane 742.

Saara Orav andis ITF-i juunioride 1. kategooria turniiril Eddie Herr International kõva lahingu maailma noorte esisaja (64.) mängijale Ziva Falknerile (Sloveenia), ent kaotas 6:7, 7:6, 1:6. Sarnaselt napilt jäi Orav koos Roopa Bainsiga (Austraalia) alla ka paarismängus, kus nad kaotasid Elaine Chervinskyle (USA) ja Chelsea Fontenelile (Šveits) 7:5, 3:6, 8:10.

scroll to top