fbpx
Close

Elena Malõgina alustas Tšehhis võidukalt

– Elena Malõgina / Foto: Toomas Kuum

Jablonec nad Nisou (Tšehhi) 15 000 dollari auhinnafondiga turniiril alistas neljandana asetatud Elena Malõgina avaringis Emily Seiboldi (Saksamaa) 6:3, 6:2.

Natuke võrdsust oli selles mängus vaid mõlema seti algul, aga siis tegi Malõgina vahe sisse. Eesti tennisist servis seekord hästi, ta lõi 5 ässa ja tegi 2 topeltviga, esimene serv õnnestus 71%. Malõgina kaotas mängu jooksul vaid ühe oma pallingugeimi. Kuna Malõgina teise ringi vastane selgub alles kolmapäeval, siis Eesti tennisist enne neljapäeva ei mängi.

Kahjuks on Malõgina sel nädalal ainus Eesti tennisist, kes osaleb üksikmängus 15-tuhandelise turniiri põhitabelis. Heraklionis oli otsustav kvalifikatsioonimäng nii Maria Lota Kaulil kui ka Daniil Glinkal, aga mõlemad kaotasid. Kaul jäi sealjuures väga napilt alla ukrainlanna Marila Bergenile 6:3, 6:7, 4:10. Maileen Nuudi ja Helena Narmont olid välja langenud juba varem.

Küll aga said Kaul ja Nuudi Heraklionis kindlalt paarismängu veerandfinaali, kui alistasid Ema Bolebruchova (Slovakkia) ja Daria Maria Munteanu (Rumeenia) 6:2, 6:1. Glinka langes koos Jakub Pauliga (Šveits) välja ka paarismängus.

scroll to top