fbpx
Close

Margus Metsanurm võidukas Jaunmarupe seenioride ITF turniiril

– Viktor Kotovshchikov ja Margus Metsanurm / Foto: Erakogu

Jaunmarupe 2. kategooria ITF Seenioride turniiril osalesid eestlased väikeses delegatsiooniga, ent kaks esikohta toodi koju sellegipoolest.

M60+ vanuseklassi üksikmängus noppis väärt esikoha Margus Metsanurm (2), kes finaalis alistas esimesena asetatud venelase Viktor Kotovshchikovi 6:2 7:6(4). Enne seda poolfinaalis sai Metsanurm jagu soomlasest Ari Heiniläst (3) 7:5 6:2. See oli Metsanurmele esimene esikoht ITF 2. kategooria tasemega turniiril. Teise eestlasena nelja tugevama hulka jõudnud Andres Aarelaid kaotas Kotovshchikovile 0:6 4:6.

Paarismängus jõudis Metsanurm koos Aarelaiuga samuti finaali, kus vastasteks tulid Jaan Kree ja Heino Raivet. Kree/Raivet said poolfinaalis ülinapilt jagu tugevast Soome-Poola paarist Tuomo Lahtinen/Wieslaw Pedrycz tulemusega 4:6 7:5 11:9. Lahtinen on esindanud ka Soome koondist rahvusvahelisel areenil. Puhas Eesti finaal jäi paraku pidamata, kuna turniiri korraldaja ei tulnud Kree/Raivetile vastu, kes palusid seoses tööasjadega tuua see päev varasemale. Nimelt oleks saanud selle ära mängida ka esmaspäeva õhtul, aga lähtuti rangelt esialgsest plaanist, et finaal peab toimuma teisipäeval. Nii tuli Margus Metsanurm kahekordseks võitjaks Läti turniiril.

M65+ vanuseklassis Alari Purju tee katkjes poolfinaalis.

scroll to top