fbpx
Close

Jaan Kree ja Ants Sepp võidutsesid mõlemal Jurmala turniiril

– Jaan Kree / Foto: Ivar Puusepp

Vaatamata koroonapandeemiale on teatud mahus taastunud ka seenioride rahvusvaheline võistluskalender. Kahel nädalal toimusid Läti kuurortlinnas Jurmalas ITF Seniors sarja turniirid.

Tegemist oli 2. kategooria turniiridega. Osalesid kuue riigi tennisistid: Läti. Eesti, Leedu, Soome, Iisrael ja Poola. Mõlemal turniiril võitsid oma vanuseklassi üksikmängus esikoha Jaan Kree (65+) ja Ants Sepp (70+). Jaan Kree napsas seejuures ühe esikoha ja teise koha ka 65+ paarismängus, kus partneriks oli Heino Raivet.

– Ants Sepp / Foto: Ivar Puusepp

Mõlemal etapil tegid kaasa 60+ vanuseklassis Margus Metsanurm ja Oleg Ševtšuk. Nädal tagasi jõudsid nii Metsanurm kui Ševtšuk üksikmängus poolfinaali. Sama suutis Ševtšuk korrata nüüdki, seevastu Metsanurm parandas tulemust, jõudes “teisel katsel” finaali. Paarismängus mängiti mõlemal turniiril koos. Tasuks saavutati esimene ja teine koht.

Nädal tagasi tuli 35+ vanuseklassis teisele kohale meeste seas Daniil Starodubtsev ja naiste konkurentsis Riin Veiram. Veiram võitis Raina Raidnaga aga lisaks segapaarismängu .

Äsja lõppenud Jurmala turniiril jõudis head mängu demonstreerinud Sulev Alajõe (M55+) finaali nii üksik- kui paarismängus. Veel ühe auhinnalise koha (M 40+ 2.) noppis Erlend Pakk.

scroll to top