fbpx
Close

Mändma kaotas tenniselegendi Björn Borgi pojale

-Tennis | Foto: Pixabay

Vierumäel juunioride ITF 4. kategooria turniiril Eesti noormehed üksikmängus veerandfinaali ei pääsenud. Alexander Georg Mändma kohtus teises ringis Rootsi tennisekuulsuse Björn Borgi poja Leo Borgiga.

Kaheksandana tabelisse paigutatud 16-aastasele Alexander Georg Mändmale astus teises ringis vastu endise maailma esireketi ja valitseja Björn Borgi poeg Leo Borg. Leo Borg on alles 15-aastane ja tema tuleviku perspektiive hinnatakse päris heaks. Tasavägise kohtumise avaseti võitis Mändma kiires lõppmängus 7:6(4), ent kahes järgmises setis võttis rootslane ohjad enda kätte ja võitis need ühesuguse resultaadiga 6:3 6:3.

Lisaks Mändmale noormeeste üksikmängus veel võistlustules olnud Oskar Irdoja jõud ei käinud üle Mans Dahlbergist (Rootsi, 6.) numbritega  4:6 2:6. Muide, Dahlberg mängib paarismängu koos Mändmaga. Ka neidude üksikmängus eestlannasid enam konkurentsis pole, sest Lissi Kubre (3) kaotas Johanna Strömile (Rootsi) 3:6, 6:3, 5:7.

Pärastlõunal alustati paarismänge, kus Irdoja ja Ronan Vahtras võitsid Casper Christenseni ja Felix Nordby (Norra) 2:6, 6:4, 10:5, edasi pääsesid ka Mändma/Dahlberg. Neidude turniiril võitsid Kubre ja Anet Angelika Koskel, kes alistasid soomlannad Fiona Kallio ja Kia Pöysti 6:1, 6:1. Eestlannad on paarismängus asetatud kolmandana.

 

 

scroll to top