Maileen Nuudi pääses Itaalias veerandfinaali

Maileen Nuudi. / Foto: Igor Pissarev

Maileen Nuudi alistas Solarino (Itaalia) ITF-i W25 turniiri teises ringis Beatrice Ricci (Itaalia WTA 782.) 7:6, 6:3 ja pääses veerandfinaali.

Ricci jõudis teise ringi teatud üllatusena, sest oli parem kaasmaalanna Miriana Tonast (399.). Nuudi servis täna väga hästi. Ta kaotas ainult oma esimese servigeimi avaseti seisul 0:1, aga võttis kohe murde tagasi. Pärast seda toimus ainult üks servimurre, mille Nuudi tegi teise seti algul. Nuudi esimese servi protsent oli 72 ja ta võitis esimeselt pallingult 78% punktidest.

Avasett lahenes tie-break’is, kus mõlemad võitsid eranditult kõik oma servi punktid kuni Nuudi eduseisuni 6:5. Seejärel sai Nuudi tõrjel punkti ja kohe võitis ka seti. Vastasel oli mängu jooksul vaid üks murdepall, mille ta ka realiseeris, Nuudi võitis 5st murdepallist 2.

Veerandfinaalis on Nuudil aga ohtlik vastane, 19-aastane soomlanna Laura Hietaranta (WTA 458.), kes on meie põhjanaabrite teine reket (Nuudi on kolmas). W25 turniiril Pärnus jõudsid Nuudi ja Hietaranta võrdselt poolfinaali, aga nad kohtusid omavahel septembris Santa Margherita di Pula W25 turniiri avaringis, kus soomlanna võitis 7:5, 6:4. Päris otse seda tulemust homsesse mängu edasi kanda ei saa, sest tookord mängiti liivaväljakul, aga Solarinos siseväljaku vaipkattel.