fbpx
Close

Eesti parimad meestennisistid näitavad oskusi Alexela Team Cup’il

Alexela tiimi moodustavad Oliver Ojakäär ja tema treener Kenneth Raisma (taustal). / Foto: Mati Hiis

Eesti tennisefännid saavad sel reedel nautida võimalust näha Eesti parimaid meestennisiste, kes võtavad omavahel mõõtu Alexela Team Cup’il.

Üritus toimub Alexela Masters turniiri raames, mis on aastalõpu tähtsaim võistlus Eesti tennises. Team Cup on hea soojendus nii mängijatele kui ka publikule samuti reedel algavaks Mastersiks, kus selgitatakse välja Eesti parimad täiskasvanute ja noorte vanuseklassides.

Team Cup’il osalevad Eesti viimase aja silmapaistvad mängijad, Team Alexelat esindavad Oliver Ojakäär, tänavuse US Openi noorteturniiri võitja paarismängus, ning Kenneth Raisma, endine juunioride maailma 12. reket ja Wimbledoni paarismängu võitja. Nendele astub vastu Team Dream, koosseisus Eesti esireket Mark Lajal, kes paikneb maailma edetabelis 199. kohal ja üha enam tippudele kuklasse hingab, ning Markus Mölder, selle aasta Eesti meistrivõistluste hõbemedalist. Võistkonnad mängivad lühendatud versioonis kaks üksikmängu ja paarismängu.

Team Cup võistlus on suurepärane võimalus näha Eesti tennise taset ja toetada meie mängijaid. Üritus on tasuta ja avatud kõigile huvilistele. Võistlus toimub reedel, 10. novembril kell 17:00 – 20:00 Forus Spordikeskuses Tondil. Masters turniir toimub reedest pühapäevani. Ärge laske võimalust käest, tulge ja elage kaasa Eesti parimatele tennisistidele! 

scroll to top