fbpx
Close

Maailma esireket alistas Anastassia Pavljutšenkova suurte raskustega

Ashleigh Barty. / Foto: Reuters/Scanpix

Adelaide’i turniiri avaringis Anett Kontaveidi alistanud venelanna Anastassia Pavljutšenkova heitles teises ringis võrdselt maailma esireketi Ashleigah Bartyga (Austraalia), aga pidi ikkagi alla vanduma.

Tulemus oli Barty kasuks 4:6, 6:3, 7:5. Maailma esireketil siiski otsest kaotuseohtu kordagi ei tekkinud. Teises setis polnud Barty kordagi kaotusseisus, kolmandas vaid algul. Siis läks austraallanna kahe murdega ette 5:2, kuid Pavljutšenkoval õnnestus viigistada. Venelanna parim seis oli 5:5, 40:15, aga just nüüd murdis Barty tema servi uuesti ja võitis.

Brisbane’is Kontaveidi välja lülitanud Kiki Bertens (Holland) võttis aga ennast Adelaide’i turniirilt maha. Bertens põhjendas loobumist Achilleuse kõõluse vigastusega, kuid lisas, et loodab Australian Openil mängida. Bertens pidas Brisbane’is kolm üksik- ja neli paarismängu, mida oli tema jaoks palju, aga samas piisav ettevalmistus slämmiturniiriks.

Seega nägi treener Harri Neppi õigesti, et Bertensil polnud Brisbane’i turniiril jalaga kõik korras. Kuid see siiski ei takistanud tal esitamast head partiid mängus Kontaveidiga.

Arina Sabalenka (Valgevene) alistas täna Adelaide’i avaringis otsustava seti 3:5 kaotusseisust Su-Wei Hsieh’ (Taipei) 5:7, 6:1, 7:5.

scroll to top