fbpx
Close

Liigatennise naiste paarismängu Mastersil tulid võitjaks Mehikas/Torn-Leesik ja Kiik/Läänemets

– Reeli Torn-Leesik ja Ade Mehikas / Foto: Li Remmelg

SEB Liigatennises peeti teatavasti naiste arvestuses äsja erinevate tugevusgruppide üksikmängu Masters. Enne seda toimus aga teise ja kolmanda liiga paarismängu Masters.

Audentese Tennisehallis osales mõlema võistlusklassi Mastersil kuus paari, kes olid jagatud kolmestesse alagruppidesse. Alagruppide kaks paremat lunastasid pääsme poolfinaali.

Teise liiga paarismängus jäi üks poolfinaal ära, sest Marin Daniel/Diana Helila, kes pidanuksid seal mängima, andsid alagrupi teise mängu teises setis loobumisvõidu vastastele, mis tähendas automaatselt turniiri poolelijäämist. Kui palju selline käik mõjutas üldarvestuse järjestust on takkajärgi raske hinnata, aga Marin Daniel kaotas sellega võimaluse üldvõitu püüda.

Head hoogu näitasid Ade Mehikas ja Reeli Torn-Leesik, kes kaotamata settigi võtsid turniirivõidu, alistades finaalis Liisi Käär/Anette Tammeveskit tulemusega 6:4 7:5. Käär/Tammeveski olid poolfinaalis paremad Birgit Elster/Marje Tammost 6:4 6:3. Edu Mastersil tagas sarja üldvõidu Ade Mehikasele.  

Kolmanda liiga paarismängu Mastersi eel oli sarja üldvõidu endale juba taganud Kati Voolas, mistõttu ta koos oma sagedase mängupartneri Jane Meltsiga kohale ei ilmunud. See andis võimaluse teistele. 

– Pirjo Läänemets ja Kristel Kiik / Foto: Li Remmelg

Esimesena asetatud Alice Salumets/Kristi Tiislär ei saanud ühtegi võitu, mis tegi asja veelgi segasemaks. Mastersil noppisid aga esikoha pisiüllatusena Kristel Kiik/Pirjo Läänemets olles poolfinaalis üle Evely Kink/Helena Kumpanist 6:2 6:4 ning finaalis sama tulemusega Kerstin Loss/Marion Milgist. Loss/Milk olid omakorda poolfinaalis jagu saanud Ülle-Piret Toom/Sigrid Vorobjovist 2:6 6:1 10:1.

scroll to top