fbpx
Close

Laupäeval stardib Mouratoglou akadeemias turniir nelja esikümne mehe osavõtul

ATP finaalturniiri meister Stefanos Tsitsipas on turniiri üks favoriite. / Foto: AFP/Scanpix

Ultimate Tennis Challenge on turniiri, mis läheb laupäeval lahti Patrick Mouratoglou Tenniseakadeemias Lõuna-Prantsusmaal.

Veel ei ole lõplikult paika pandud laupäevane ajakava, sest mänge peaks olema viis, aga kirjas on neli. Kuid pole välistatud, et mõni mängija saabub hiljem kohale ja homme veel ei mängi. UTS turniiri reglement on aga selline, et neljal nädalavahetusel peavad kümme meest täisringi ehk siis kõik mängivad kõigiga läbi ja siis juba juulis peetakse finaal.

Viimasel hetkel lisandus osavõtjate hulka Dominic Thiem (Austria, 3), kes on ka kõrgeima ATP rankinguga mängija turniiril. Aga esikümnest on kohal veel Stefanos Tsitsipas (Kreeka, 6.), Matteo Berrettini (Itaalia, 8.) ja David Goffin (Belgia, 10.). Homse esimese vooru keskne kohtumine peaks olema Berrettini – Goffin, aga Tsitsipas kohtub endise maailma esikümne mehe Richard Gasquet’ga (Prantsusmaa, 50.).

Veel on osavõtjate nimekirjas viis meest: Benoit Paire (Prantsusmaa, 22.), Feliciano Lopez (Hispaania, 56.), Alexey Popyrin (Austraalia, 103.), Elliot Benchetrit (Prantsusmaa, 208.) ja Dustin Brown (Saksamaa, 239.).

scroll to top
Inline
Inline