fbpx
Close

Kontaveit saab päeva puhata, järgmine vastane selgub alles homme

– Anett Kontaveit / Foto: Siim Semiskar

Pekingi turniirl, kus Anett Kontaveit lunastas pääsem kolmandasse ringi, selgub vastane alles kolmapäeval mängust Caroline Wozniacki (2. asetus, Taani) – Petra Martic   (Horvaatia).

See on Anettile igati hea ja oluline, et ta saab pärast väsitavat Wuhani turniiri lisapäeva puhkuseks, sest kohtumisele Laura Siegemundiga kulus samuti palju energiat. Wozniacki pole ka kõige paremat hoogu viimasel ajal näidanud, mistõttu on ka Marticil hea šanss teisena asetatud Taani tennisist konkurentsist välja lülitada. Kontaveit on Wozniacki vastu senistest omavahelistest mängudest võitudega 2:1 peal, Martciga pole seni WTA-turniiridel kokku mindud. Seega igal juhul ootab ees huvitav vastasseis.

Turniiritabelit vaadates on Kontaveidil igati head võimalused ka sellel turniiril kaugele jõuda. Küsimus on eelkõige meie esinumbri füüsilises vastupidavuses ja palju annab talle jõuvarusid juurde täiendav puhkepäev. Praktika näitab, et sageli peale edukat turniiri ei taastu profitennistid ja sellele järgnevad turniirid ei kulge kergelt.

 

 

scroll to top