fbpx
Close

Kontaveit kohtub Pavljutšenkovaga taas pärastlõunases mängus

Anett Kontaveit servimas Stuttgardi turniiri avaringis. / Foto: EPA/Scanpix

Kolmapäeva õhtul sai selgeks, et Anett Kontaveit (8. asetus) kohtub homme pärastlõunal venelanna Anastassia Pavljutšenkovaga (Venemaa, WTA 34.) järjestuse poolest samas mängus, mis täna.

Muidugi ei saa olla kindel, et Anett alustab samal kellaajal kui täna (16.40), kuid eelmine mäng sellel väljakul algab taas kell 14.30 Eesti aja järgi ning selle kohtumise pikkusest sõltub ka järgmise matši algus.

Pavljutšenkova sai täna sakslannalt Julia Görgeselt eduseisul 4:6, 6:2, 4:0 loobumisvõidu, kuid kohtumine oli niikuinii kulgemas venelanna võidu suunas. Raske on öelda, kas Pavljutšenkova on Kontaveidile sobivam vastane, kuid ta juhib omavahelistes mängudes 2:1, kusjuures viimati võitis Anett venelannat just mullu Stuttgardis, aga tookord veerandfinaalis. Kuna kirjutame homme ka eelloo, siis tutvustame vastast ja kummagi võimalusi eraldi artiklis.

Praegu ei olnud veel kinnitatud, millisel väljakul Kontaveit ja Pavljutšenkova mängivad, sest kahe kohtumise juures seisis märge possible court change. Ilmselt see tähendas, et kui Kontaveit kohtunuks Görgesiga, siis oleks sakslanna paigutatud Stuttgardis peaväljakule, aga nüüd tuuakse suure tõenäosusega sinna Kiki Bertensi ja Belinda Bencici mäng ning Kontaveit ja Pavljutšenkova peavad leppima 1. väljakuga.

scroll to top