Karjäär lõppemas? Serena Williams jättis mängu pooleli!

Serena Williams. / Foto: Reuters/Scanpix

Serena Williams (USA, 6) pidas Wimbledoni turniiril vastu vaid 38 minutit ja seisul 3:3, 30:15 sai Aliaksandra Sasnovitš (Valgevene) temalt loobumisvõidu.

Williams väänas viiendas geimis hüppeliigest. Väidetavalt oli tegemist siiski varasema vigastusega, mis lõi uuesti välja. Ta oli sel hetkel ühe murdega ees 3:1, kuid just selles õnnetus geimis sai Sasnovitš murde tagasi. Päris pikalt kestis arstipaus, pärast mida üritas Williams jätkata. Ta lõi mõned ründelöögid päris hästi, aga liikuda ei suutnud ja pärast pooleteise geimi mängimist loobus, endal pisarad voolamas.

Muidugi ei saa veel hüppeliigese probleemist järeldada, et Williamsi karjäär oleks läbi, kuid tundub, et 24nda slämmivõiduni jõudmine jääbki unistuseks. Septembris 40-aastaseks saava Williamsi keha ei pruugi enam suuri koormusi kannatada.

Teisel peatselt 40. sünnipäeva tähistaval staaril läks vastupidi. Roger Federer (Šveits, 6) oli settidega 1:2 taga, kuid neljandas setis sai vigastada tema vastane Adrian Mannarino (Prantsusmaa). Pärast neljanda seti kaotamist Mannarino loobus. Federeri poolt vaadatuna oli tulemus 6:4, 6:7, 3:6, 6:2.