Kaia Kanepi langes taas avaringis välja

Kaia Kanepi. / Foto: Mauri Levandi

Kaia Kanepi langes kahjuks viiendat turniiri järjest avaringis välja, kui jäi täna Charlestonis 3:6, 4:6, alla Madison Brengle’ile (USA, WTA 91.).

Kaia kõige suurem miinus oli täna esimese servi õnnestumisprotsent 41, samal ajal kui vastane lõi esimest pallingut sisse 76%. Kuigi esimeselt servilt said nad punkte üsna võrdselt (Kanepi 58, Brengle 62%), andis parem õnnestumisprotsent ameeriklannale eelise.

Esimeses setis asus Kaia küll murdega juhtima 2:1, aga kaotas servi kohe järgmises geimis ja uuesti seisul 3:4. Teises setis jäi Kaia kahe murdega taha 0:3, aga suutis viigistada 3:3. Otsustavaks sai seitsmes geim, kus Kaia kaotas oma pallingu. Pärast seda Brengle enam ei vääratanud ja hoidis ühemurdelist edu. Brengle realiseeris murdepalle 9st 5 ja Kanepi 6st 3.