fbpx
Close

Intervjuu Mark Lajaliga pärast võimsat esitust Ukrainas

– Mark Lajal võitjana poodiumi kõrgeimal astmel / Foto: Erakogu

Eesti tenniselootus Mark Lajal saavutas äsja Ukrainas ITF juunioride 1. kategooria turniiril võimsa esitusega hinnatava esikoha. Tennisnet sai võidujärgse kommentaari Lajalilt.

See on vaieldamatult Su elu suurim võit. Mis tunne on?

Tunne on väga hea, nagu inglise keeles öeldakse “hard work pays off” (raske töö tasub ära). Tegin palju trenni viimaste kuude jooksul ja see kõik tuli kasuks. Aga nüüd tagasi trenni!

Sinu edetabelikoht ITF-i juunioride edetabelis võimaldab nüüd osaleda ka noorte Suure slämmi turniiridel. Loodetavasti kevadel Roland Garrosil tuleb noorte turniir tagasi?

Loomulikult, plaan on kaasa mängida kõikidel Suure slämmi noorteturniiridel. See oligi minu eesmärk sellel aastal.

Mis tõi Sulle edu Ukraina turniiril?

Ma arvan, et suurt edu tõi eelkõige serv. Kogu turniiri peale murti minu servi ainult neli korda (!). Igas mängus suutsin ühtlast taset hoida ja tähtsatel momentidel tuli julgus mulle samuti kasuks.

Mis mänguelemendid on viimaste kuudega paremaks läinud, millega on probleeme?

Kogu mu mäng on stabiilsemaks läinud, lihtvigu on vähem. Palli pikkus on kõvasti arenenud. Vaeva tuleb näha veel jalgade tööga.

Sinu lähikuude plaanid turniiride osas?

Praeguse seisuga on plaan hakata mängima täiskasvanute ITF-i turniire ja enne noorte French Openit mängida kaasa paaril esimese ja A-kategooria juunioride turniiril Prantsusmaal ja Itaalias.

– Turniiri autasustamistseremoonia / Foto: Erakogu
scroll to top