fbpx
Close

Harri Neppi: vastase kehv mäng ei andnud Kaia Kanepi võimetest õiget pilti

– Kaia Kanepi Merko Cupil / Foto: ETL/Karl Toomsoo

Eksperdist treener Harri Neppi ütles, et Kaia Kanepi möödunudöist kohtumist tšehhitari Katerina Siniakovaga (tulemus 6:1, 6:2) oli raske vaadata, sest eestlanna vastase mäng jättis väga halva mulje.

“Ta on olnud hea paarismängija, aga üksikmängijana on Siniakova maailma tasemel nõrk,” arvas Neppi. “Ei ole tal õiget servi, ta lööb seda odaviskaja tehnikaga, üksikuid tagajoonelööke võib korralikult sooritada, kuid terviklik mäng puudub. Kaia kõrge mängutempo oli talle algusest peale liiast ja vastane sai mõned geimid vaid tänu sellele, et Kaia talle need lihtvigadega kinkis.”

Siniakova nõrga vastupanu tõttu oli Neppi jaoks raske hinnata, kui tugev on Kanepi praegu tegelikult. “Lihtvigu tegi ta veidi palju, kuid eks tal polnud ka vaja kuigivõrd pingutada. Õige pildi Kaia praegustest võimetest saab ikkagi siis, kui ta kohtub Ons Jabeuriga. Vaat selles mängus tuleb Kaial hoida tagajoonel stabiilselt kõrget tempot, sest löögivahetuses võib ta olla vastasest parem, aga osavuse poolest on tuneeslanna üle,” märkis Neppi.

scroll to top