fbpx
Close

Harri Neppi: vastane ei saanud Anetti tempoga hakkama

Anett Kontaveit. / Foto: EPA/Scanpix

Treenerist ekspert Harri Neppi ütles, et täna öösel Anett Kontaveidi ja Astra Sharma mängu vaadates kadus põnevus päris kiiresti.

“Võib täiesti otse öelda, et vastane oli slämmiturniiri taseme kohta nõrk,” sõnas Neppi. “Anetti mängutempoga ta hakkama ei saanud. Muidugi peab oma tennisisti mängu ikka jälgima, aga selles mõttes polnud midagi vaadata, et võitjas ei tekkinud kahtlust.”

Neppi muidugi märkas, et tuul segas mängu, aga tema arvates mitte liiga palju. “Mulle tundus, et palli lendu eriti ei mõjutanudki, aga pärast põrget oli mõnikord raske reketit täpselt pallile alla saada,” ütles Neppi, kes lisas, et tema meelest Adelaide’is Kontaveiti tabanud reielihase valu tema mängu ei mõjutanud.

Ka Neppi oli üllatunud, et Anetti järgmine vastane on Sara Sorribes Tormo, mitte Veronika Kudermetova. “Kui kaks viimast setti lõppes 6:1, siis pidi Kudermetoval olema midagi viga. Ehkki ma ei saa seda kinnitada, kui mängu pole näinud,” sõnas Neppi. “Sorribes Tormo on üsna pehme mängija, aga tuulise ilmaga võib Anettil aeglast palli olla raskem rünnata.”

scroll to top