fbpx
Close

Haiguspuhang pole ikka veel läbi: Goran Ivaniševic nakatus ka koroonaviirusesse

Goran Ivaniševic Aadria tuuri avamisel 13. juunil. / Foto: Sipa Press/Scanpix

Aadria tuuri Horvaatia etapi organiseerija, 2001. aasta Wimbledoni võitja Goran Ivaniševic osutus koroonaviiruse järjekordseks ohvriks.

Aadria tuuri peamise eestvedaja Novak Djokovici lähikondlastest on nüüd lisaks temale haiged treener Ivaniševic, füüsilise ettevalmistuse treener Marko Paniki ja abikaasa Jelena. Ning nagu mitmel korral teatatud, mängijatest veel Grigor Dimitrov, Borna Coric ja Viktor Troicki.

Ivsniševic lasi end kümne päeva jooksul juba kolmandat korda testida. Kui kahe esimese proovi vastus oli negatiivne, siis reedene test näitas haigestumist. “Tahan informeerida kõiki, kes minuga koos olid, et test osutus positiivseks ja paluda teil veel rohkem enda ja lähedaste eest hoolt kanda,” kirjutas Ivaniševic Instagramis.

Endiselt on neid, kes ennustavad, et Aadria tuuri halb kogemus võib saada saatuslikuks ka rahvusvahelise tennise avamisele augustis. US Openi korraldajad teevad siiski oma võistluse alates 31. augustist pealtvaatajateta ning karmimaid ettevaatusabinõusid tarvitusele võttes. Esialgu pole ametlikult keegi teatanud, et US Openi toimumine võiks Aadria sündmuste tõttu olla ohus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top
Inline
Inline