fbpx
Close
paf.com

Goran Ivaniševic astus ka Novak Djokovici kaitseks välja

Goran Ivaniševic (paremal) koos Aadria tuuri direktori Djordje Djokoviciga. / Foto: Reuters/Scanpix

Novak Djokovici treener ja Aadria tuuri Horvaatia etapi peakorraldaja Goran Ivaniševic on pisut nördinud, et koroonaviiruse juhtumite tõttu on maailma esireket juhtunu eest kogu sopa enda kaela saanud.

Täpselt nagu Djokovici isa andis ka Ivaniševic intervjuu telekanalile RTL, kus ütles, et Novakil ei ole praegu kerge. “Olukorda arvestades peab ta veel hästi vastu,” ütles 2001. aasta Wimbledoni võitja. “Kõik on nüüd tagantjärele targad, kui ründavad Novakit. Kolm kuud olime ilma tenniseta ja tema korraldas selle tuuri. Mängijad saabusid Belgradi ja õhkkond oli meeldiv. Kõik, mida Serbias ja Horvaatias tegime, toimus valitsuse soovituste kohaselt.”

Olukord on üsna sarnane märtsikuus Saaremaal juhtunuga, kui võrkpalliklubi asjamehed ja kohalikud juhid said süüdistuse enda kaela, et lubasid meeskonnal mängida koroonaviirusest nakatunud Itaalia tiimiga. Tõsi, Belgradis korraldati tennisistidele ka korvpalli- ja jalgpallimatš ning pidu ööklubis. “OK, seda võib-olla poleks tarvis olnud,” nentis Ivaniševic. “Aga kõik vastutavad enda eest. Kedagi ei sunnitud ööklubisse tulema ja seal tantsima.”

Tennisnet-Pardiralli
scroll to top