fbpx
Close

Atlanta ja Berliini näidisturniirile lubatakse ka pealtvaatajaid

– Tennisepall / Foto: Unsplash

Vaatamata Aadria tuuri läbikukkumisele koroonaviiruse meetmete täitmata jätmise pärast, ei loobu Atlanta ja Berliini tennisevõistluste korraldajad kavatsusest lubada tribüünidele piiratud arvu pealtvaatajaid.

Atlantas peetakse 3.-5. juulini kaheksa USA meestennisisti osavõtul võistkondlik turniir, kus mängijad on jaotatud kahte meeskonda. See pole küll nii ulatuslik nagu käesoleva nädala turniir Charlestonis, kus kummaski naiskonnas on kaheksa mängijat, kuid tase saab Atlantas olema tugev, sest mängivad eranditult USA edetabeli kaheksa paremat, kes kõik mahuvad maailma esisajasse. Tugevaimad peaksid sel turniiril olema John Isner (ATP 21.), Taylor Fritz (24.) ja Reilly Opelka (39.). Turniiril, mis kannab pikka nime The DraftKings All-American Team Cup, lubatakse tribüünile 450 pealtvaatajat.

Berliinis korraldatakse turniir juuli keskel ja mängitakse kahel väljakul – Steffi Grafi nimelisel staadionil ja ühe lennujaama angaari rajatud platsil – neile areenidele pääseb vastavalt 1000 ja 300 pealtvaatajat, sest järgitakse nõuet, et üle kolmandiku ei tohi tribüün olla täidetud. “Oleme töötanud välja turvameetmete kontseptsiooni koostöös Berliini senatiga ja testime kõiki osavõtjaid ennet turniiri,” ütles Berliini võistluse direktor Barbara Rittner.

Rittner viskas kivi ka Novak Djokovici kapsaaeda. “Novak Djokovic, kes on maailma esireket ja mängijate nõukogu esimees, peaks olema kõigi profitennisistide eeskuju, aga seda rolli ta Aadria tuuril küll ei täitnud,” ütles Rittner ja nimetas sealsete korraldajate tegutsemist ülbeks ja hoolimatuks.

scroll to top
Inline
Inline