Erlend Pakk võitis ITF seenioride turniiril Tartus kolm esikohta

– Erlend Pakk kohtunikuna / Foto: Ivar Puusepp

Värska Originaal ITF Seniors Cupil Tähtvere Tennisekeskuses oli edukaimaks mängijaks Erlend Pakk, kes võitis kolmes võistlusklassis.

ITF seenioride turniir oli seekord puhtalt eestlaste pärusmaa. Välisriikidest tuli kohale vaid üks soomlane ja üks Tartu tennisist võistles Venemaa lipu all. Edukaimaks seenioriks oli vaieldamatult Erlend Pakk, kes võitis koguni kolm esikohta. Üksikmängus M45+ vanuseklassis alistas Pakk finaalis Andras Kaasiku 6:1 6:0, MD35+ klassis koos Urmas Mardiga Kuldar Lääne/Risto Tralla 6:4 6:4 ning segapaarismängus XD35+ klassis koos Inga-Kai Polonskiga Riin Veiram/Rain Raidna 6:3 7:5.

Meeste üksikmängude ülejäänud vanuseklasside finaalide tulemused: M35+ Janar Kalmus vs Anton Nikitin 6:3 6:2, M50+ Urmas Mardi vs Kalmer Lain 6:0 6:1, M55+ Aare Kongi vs Andrus Pung 6:1 6:0, M65+ Alari Purju vs Tiit Meremaa 7:5 6:4, M70+ Ants Sepp vs Endel Pirksaar 6:3 6:2.

– Kalmer Lain ja Urmas Mardi M50+ finalistid / Foto: Erakogu

Naised võistlesid kahes vanuseklassis. W35+ finaalis alistas Kadri Vare Annika Suuna 6:2 6:4 ja W45+ finaalis Helen Tälli Ly Tiido-Nurmetalo 6:3 6:2. 35+ naiste paarismängus said esikoha Inga-Kai Polonski ja Riin Veiram, kellele andsid finaalis loobumise Helen Tälli ja Ene Tuul.