fbpx
Close

Andres Angerjärv võitis ITF Seniors 1. kategooria turniiri Ungaris

– Turniiri võitja Andres Angerjärv koos finaali vastasega / Foto: erakogu

Valitsev Eesti 35+ vanuseklassi seenioride meister Andres Angerjarv osales Budapestis ITF Seniors Grade1 turniiril ning võitis selle nii üksikmängus kui ka paarismängus.

Andres Angerjärv alustas turniiri neljanda asetusega ning pääses tänu paigutusele esimesest ringist mänguta edasi. Finaali jõudmiseks loovutas Angerjärv Ungari ja Iisraeli mängijatele kokku vaid kolm geimi. Finaalis tuli seista vastamisi sakslase Andreas Lingeslebeniga, kelle eestlane alistas 6:4 6:0.

Andreas Lingesleben ja Andres Angerjärv / Foto: erakogu

Budapesti ITF 35+ sisehalli turniiri seenioride klassi võitja Andres Angerjäv: “Mängisin täitsa head mängu, üksikmängu finaali tulemus ei vasta tegelikule mängule, võitlemist oli palju, aga sain kuidagi geimi lõpud teises setis endale.”

Angerjärve paarismängu partneriks oli hea tasemega itaallane Davide Gamba. “Paaris on nagu paaris ikka: üks-kaks murret otsustava punktiga”, kirjeldas mängu eestlane.

Andres Angerjärv ja Davide Gamba / Foto: erakogu

ITF Seniors Hungarian Indoor Championship Zsuzsa Kormoczy turniir toimub Park Teniszklubis keset ilusat Budapesti. “Vaatamata enam kui 300-le osalejale olid võistlused üldiselt hästi korraldatud, kuigi väljakul tuli viibida ka keskööl”, kommenteeris Angerjärv.

ITF Seniors Hungarian Indoor Championship Zsuzsa Kormoczy tabel / Kuvatõmmis: itftennis.com
scroll to top