fbpx
Close

Elizaveta Anikina sai kutse erilisele U12 turniirile

Eesti U12 tüdrukute esireket Elizaveta Anikina Winter Cupil. / Foto: Igor Pissarev

Eesti U12 vanuseklassi parim mängija Elizaveta Anikina saab osaleda 22.-28. aprillini Ateenas peetaval Tennis Europe U12 turniiril IMG Future Stars.

See turniir on eriline selles mõttes, et sinna ei pääse edetabeli (tegelikult U12 klassis ametlikku Euroopa edetabelit polegi) ega riikide kvoodi alusel, vaid ainult isiklike kutsetega. Aga selge on see, et juhuslikke mängijaid sinna ei kutsuta, aluseks on ikkagi tulemused. Sealjuures esitavad noortele tennisistidele kutse suured tennisestaarid.

Anikinale saatis Instagrami video kaudu kutse Madison Keys, kes on kuulunud maailma esikümnesse ja korra (2017 US Open) mänginud slämmiturniiri finaalis. Keys teatas, et Elizaveta on turniirile kutsutud, soovis õnne ja lisas, et kindlasti saab tal seal olema suurepärane nädal.

Nimelt ei mängita IMG Future Stars turniiri ajal ainult võistlustennist, vaid toimuvad ka koolitused ja näidistrennid tuntud juhendajate käe all. Anikina pääs IMG Future Stars nädalale on suur tunnustus mängijale endale kui ka tema treeneritele ja kogu Eesti noorte tennisele.

scroll to top