Elena Malõgina pääses pingelise mänguga paarismängu poolfinaali

Elena Malõgina Tallink Openil. / Foto: Igor Pissarev

Elena Malõgina ja Alexandra Osborne (Austraalia) pääsesid Kofu ITF-i W50 turniiril paarismängus poolfinaali.

Tund ja 47 minutit kesti kohtumine, kus nad alistasid Lanlana Tararudee (Tai) ja Chia Yi Tsao (Taipei) 6:7, 7:5, 10:6. Matš oli väga pikk, kui arvestada, et paarismängus ei kesta ükski geim üle 7 punkti ja otsustava seti asemel mängitakse tie-break. Teise seti pidid Malõgina/Osborne võitma nii-öelda kolm korda. Nad olid ees 3:1 ja 5:3, kuid alles seisult 5:5 teenitud kaks geimi tõid lõpuks setivõidu. Tie-break’is oli Eesti/Austraalia paar ees 8:2, siis said vastased kolm punkti järjest. Ent varu oli piisav ja vastaste servil teenitud punkt tõi neli matšpalli, millest teine realiseeriti.

Andrea Roots ei pääsenud Antalya W15 turniiri paarismängus veerandfinaalist edasi, sest koos norralanna Carina Syrtveitiga kaotasid nad kolmandana asetatud Jekaterina Ovtšarenko (-)/Katerina Tsygourovale (Šveits) 2:6, 4:6.

Samuti on meil teatamata, et Kristjan Tamm ei saanud Monastiri M15 turniiril paarismängu avaringist edasi.