fbpx
Close

Elena Malõgina võitis kindlalt oma edetabelinaabri

– Elena Malõgina / Foto: ETL

Elena Malõgina alustas Bratislavas ITF-i 15 000 dollari auhinnafondiga turniiri 6:1, 6:3 võiduga ungarlanna Vanda Lukacsi (Ungari) üle.

Tähelepanuväärseks teeb tulemuse fakt, et tegemist on (peaaegu) WTA edetabeli naabritega – Lukacs asub 568. ja Malõgina 571. kohal. Seega oli isegi väikestviisi meeldiv üllatus, et Eesti tennisist nii kindlalt võitis. Esimeses setis tegi Malõgina vastasele nö “kinnise muna”, sest võitis 0:1 kaotusseisust. Teises setis tekkis veel tasavägine seis, kui vastane sai murde tagasi seisuks 4:3, aga siis murdis Malõgina uuesti ja tagas võidu. Eesti tennisist jäi küll ässadega alla 0:4, aga ta võitis esimeselt pallingult 71% ja vastane 56% punktidest – see on juba päris suur vahe.

Malõgina teise ringi vastane selgub kolmapäeval. Selleks võib olla kuuendana asetatud venelanna Jekaterina Kazionova (WTA 429.), kes mängib Malõgina karjääris suurt rolli – just tema alistas Eesti tennisist finaalis, kui võitis 2019. aastal Pärnus oma seni ainsa ITF-i turniiri. Kokku on Malõgina siiski omavahelistes mängudes Kazionova vastu 1:2 taga.

scroll to top