fbpx
Close

Dominic Thiem langes ka Dubais varakult välja

Dominic Thiem. / Foto: EPA/Scanpix

Kahel Araabia poolsaarel peetaval ATP turniiril on Dominic Thiem (Austria) varakult välja langenud. Olles nii Dohas kui ka Dubais asetatud esimesena, langes ta varasemal turniiril veerandfinaalis ja täna Dubais juba 2. ringis.

Thiemi madalseis algas tegelikult Australian Openi 1/8 finaaliga, kus ta kolmes setis kaotas bulgaarlasele Grigor Dimitrovile. Sellest alates on ta võitnud ainult ühe mängu, sest nii Dohas kui ka Dubais oli Thiem avaringis vaba. Tänane kaotus oli eriti üllatuslik, sest Thiem jäi 3:6, 4:6 alla maailma 81. reketile Lloyd Harrisele (LAV), kes pääses põhiturniirile läbi kvalifikatsiooni. Kahe seti jooksul polnud Thiemil ühtki murdepalli, Harris võitis esimeselt servilt 97% (!) punktidest ehk 31st 30.

“Olen superõnnelik selle võidu üle. Ta on ülekaalukalt kõige kõrgema edetabelikohaga mängija, keda olen kunagi alistanud. Olen ikka Domile vaadanud alt üles, seepärast ongi eriline tunne. Rõõmu ei tee mitte ainult võit, vaid mängin ka praegu head tennist,” ütles Harris. Mõistagi tõstis lõuna-aafriklane esile oma pallingut, aga seda näitasid meile ka numbrid.

Rohkem üllatusi Dubais täna polnud, sest viiendana asetatud David Goffini (Belgia) 3:6, 6:7 allajäämist kauaaegsele esikümne mehele Kei Nishikorile (Jaapan) ei saa selleks pidada. Seda enam, et omavahelistes mängudes juhib Nishikori nüüd Goffini vastu 4:0.

scroll to top