fbpx
Close

Elena Malõgina pääses Trnavas jälle põhiturniirile

Elena Malõgina Tallink Openil. / Foto: Igor Pissarev

Elena Malõgina mängib teist nädalat järjest Trnavas (Slovakkia), kus on taas kavas ITF-i W60 turniir. Malõgina läbis kvalifikatsiooni teist korda.

Ka selle nädala turniiril tuli tal edasipääsuks alistada endast edetabelis eespool olevad vastased. Kvalifikatsiooni esimeses ringis võitis Malõgina Anna Siskova (Tšehhi, WTA 354.) 6:4, 7:5 ja tänases teises ringis Antonia Ružici (Horvaatia, 292.), kes veel mullu septembris kuulus teise sajasse (parim koht 184.).

Kuigi tänane mäng algas trobikonna murretega (Malõgina neli ja Ružic kolm), on Eesti kolmas reket üldiselt hakanud kindlamalt servigeime võitma. Pärast neljandat murret avaseti seisul 4:3 Malõgina enam oma pallingugeimi ei kaotanud. Teises setis tegi ta ainult ühe murde seisul 2:1 ja sellest piisas. Vastasel oli murdevõimalusi ainult viimases geimis, kui Malõgina juhtis 5:4. Pärast kaht murdepalli ja nelja matšpalli võitis Malõgina kohtumise.

Põhiturniiri avaringis kohtub Malõgina Lola Radivojeviciga (Serbia), kes samuti läbis kvalifikatsiooni, aga asub Eesti kolmandast reketist edetabelis kõrgemal (279.). Tegemist on 18-aastase tennisistiga, kes mängib pigem tõusvas joones – tema parim edetabelikoht on vaid ühe pügala võrra kõrgem kui praegune ranking.

scroll to top