Elena Malõgina oli Bathi turniiril täna võidukas mõlemas mänguliigis

– Bath / Foto; Pixabay

Suurbritannias Bathis naiste W25 ITF-i turniiril oli Elena Malõginale tänane võistluspäev igati hea. Võit tuli mõlemas mänguliigis.

Üksikmängus tagas Elena Malõginale (WTA 502.) võit teises ringis pääsu veerandfinaali. Malõgina ei andnud erilisi võimalusi alles 16-aastasele Ella McDonald (-.) veidi üle tunni kestnud mängus. Esimese seti võitis Eesti tennisist 6:1, andmata ainsatki šanssi oma servi murdmiseks.

Teises setis mängupilt muutus tugevasti. McDonaldil oli nüüd koguni 7 mudrepalli, ent nendest õnnestus tal realiseerida vaid üks. Malõgina oli aga selle näitaja poolest väga efektiivne, sest kasutas ära mõlemad kaks murdepalli. Tänu ülalmainitud ainsale servikaotusele oli seti I pooles Malõgina tagaajaja rollis – 0:2 ja 1:3. Järgnes mängu seisukohalt ehk olulisim geim. McDonaldil oli ideaalne šanss edu kasvatada, sest ta juhtis 40:0 ja korra ka peale tasamängu – seda küll Malõgina pallingul. Hea võimaluse käest laskmine murdis briti. Enam ei tekkinud Malõginal ühtegi ohtlikku momenti ning teine sett talle tulemusega 6:3.

Malõgina oli võidukas ka paarismängus, kus tal seisab homme ees poofinaal. Paarilise Cajsa Wilda Hennemanniga (Rootsi, 3) alistati briti paar Jessica Matthews/Paulina Jurkowska 6:4, 6:0.