paf.com/et

Elena Malõgina lõpetas kindlalt pärast närvilist algust

– Elena Malõgina / Foto: Igor Pissarev

Elena Malõgina (7) on täna kolmas Eesti tennisist, kes pääses 15 000 dollari auhinnafondiga turniiril veerandfinaali, ta sai sellega hakkama Savitaipales (Soome).

Malõgina alistas Natalie Augustinova (Tšehhi) 7:6, 6:0. Vaid 16-aastane Augustinova, kes on ITF-i edetabelis Malõginast ligi tuhat kohta tagapool (vastavalt 1121. ja 146.), oli algul kaks korda murdega ees ja juhtis viimati seisul 3:2. Seti lõpus olid mõlemad oma pallingul kindlad, ent tie-break’is domineeris selgelt Malõgina, kes seisult 2:2 võitis 7:3. Teine sett muidugi pikka kirjeldust ei vaja, kohe esimeses geimis murdis Malõgina vastase servi nulliga ja läks oma teed (punktid teises setis 25:9).

Veerandfinaalis kohtub Malõgina aga esimesena asetatud Jekaterina Kazionovaga (Venemaa, WTA 640. ja ITF 192.). Kuigi ITF-i rankingus on Malõgina eespool, peaks WTA tabelikoht ikkagi tähendama, et venelanna tulemused on jooksval aastal olnud veidi paremad. Ühtki turniiri võitnud ta selle aja jooksul siiski pole.

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Eesti edu Pajulahti Cupil: Roots ja Aadamsoo poolfinaalis, võit tüdrukute paarismängus kindel

– Villem Aadamsoo / Foto: Igor Pissarev Eesti noored on mänginud hästi Nastolas (Soome) Tennis …