fbpx
Close

Elena Malõgina jõudis Viimsis veerandfinaali (täiendatud)

Ainsa Eesti tennisistina Haabneeme Paf Openil üksikmängus jätkav Elena Malõgina sai tänases 2. ringi mängus üsna kindlalt jagu Julita Sanerist (Rootsi, WTA 985.) 6:2, 6:3.

Esimeses setis ei loovutanud Malõgina teist päeva järjest ühtki servigeimi, kuid teises setis oli murdeid rohkem. Korraks läks põnevaks, kui Saner murdis Malõgina pallingu seisuks 3:3, aga Eesti kolmas reket vastas kahe murdega ja võitis kiirelt mängu.

Statistiliselt oli Malõgina esimene palling vast pisut kehvem tavalisest – 57% lõi ta sisse ja võitis 59% punktidest. Aga Malõgina võitis teiselt servilt 64% punktidest võrreldes vastase 27 protsendiga ja siin tuligi suur vahe sisse.

Veerandfinaalis kohtub Malõgina Malene Helgoga (Norra), kes oma 396. edetabelikohaga paikneb üsna tema läheduses. Helgo on sel aastal üsna palju üritanud W60 turniiridel, kuid erilist edu tal pole seal olnud.

Nagu karta võis, langesid eestlannad paarismängus välja, sest kohtuti ju esimese ja teise asetusega paariga. Liisa Varul ja Patricija Paukštyte andsid pärast esimese seti 0:6 kaotust loobumisvõidu Justina Mikulskytele (Leedu) ja Daniela Vismanele (Läti, 2) ning Elisabeth Iila ja Julita Saner kaotasid Dalila Jakupovicile (Sloveenia) ja Arantxa Rusile (Holland, 1) 2:6, 2:6.

scroll to top