Elena Malõgina jõudis paarismängus poolfinaali, Maileen Nuudi kaotas

Elena Malõgina mänguhoos. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Elena Malõgina on Darmstadti ITF-i W25 turniiril jõudnud paarismängu poolfinaali, tema partner on seekord Alice Robbe (Prantsusmaa), kellega koos võitis Malõgina 2021. aastal kaks ITF-i turniiri.

Ka seekord on Malõgina ja Robbe mänginud edukalt. Kolmandana asetatud Eesti-Prantsusmaa paar võitis avaringis Katharina Heringi (Saksamaa) ja Alina Michalitschi (Austria) 6:4, 6:7, 10:8 ning veerandfinaalis Gina Feisteli (Saksamaa) ja Izabelle Perssoni (Rootsi) 6:4, 6:1.

Maileen Nuudi, kes eile pääses hea võiduga maailma 321. reketi üle üksikmängu 2. ringi, pidi siiski vastu võtma kaotuse Sapfo Sakellaridilt (Kreeka, WTA 404.) 6:7, 6:1, 1:6. Seega oli kaalukeeleks esimese seti tie-break, mille kreeklanna võitis 3:5 kaotusseisust 7:5. Nuudi oli esimeses setis ka geimidega ees 3:0 ja 5:3, kuid settpalli ta ei omanud.