Elena Malõgina jõudis Liepajas paarismängu poolfinaali

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev

Elena Malõginat saatis Liepaja ITF-i W60 turniiril edu paarismängus, kuid üksikmängu 3. ringis langes ta välja.

Malõgina (16. asetus) kaotas Dejana Radanovicile (Serbia WTA 508.) 4:6, 6:2, 0:6. Esimene sett oli kummaline. Seisul 4:4 võitis Radanovic vaatamata Malõgina kahel murdepallile ainsal (!) korral oma servigeimi ja tagas sellega setivõidu, sest Malõgina kaotas kõik servigeimid ja seega ka viimase seisul 4:5.

Teises setis ei võitnud Radanovic ühtki servigeimi, aga Malõgina 4st 2. Ja viimase seti juures ütleb juba tulemus ise, kuidas geime võideti. Seega suutis Malõgina 12st servigeimist võita 2 ja vastane 4. Malõgina võitis esimeselt servilt 41 ja teiselt 6% (17st 1!) punktidest. Vastase näitajad olid natuke soliidsemad, aga 50% piiri ta ei ületanud.

Paarismängu veerandfinaalis suutsid aga Malõgina ja Jessie Aney (USA, 3) alistada Malta paari Francesca Curmi/Elaine Genovese 6:4, 6:3. Selles mängus ei kaotanud Malõgina ega tema paariline ühtki servigeimi.

Poolfinaalis kohtuvad Aney/Malõgina Cagla Buyukakcay (Türgi) ja Lina Gjorcheskaga (Põhja-Makedoonia). Üksikmängu edetabeli põhjal oleksid vastased favoriidid, aga paarismängus on Aney ja Malõgina kõrgemal.