Elena Malõgina jätkas võidukalt

Elena Malõgina / Foto: Tennis Club Caserta Facebook

Elena Malõgina, kes on Varbergi (Rootsi) W15 turniiril esimesena asetatud, alistas tänases teises ringis Isabel Skoogi (Rootsi) 6:4, 6:2.

Malõgina vastane on alles 15-aastane ega oma WTA edetabelikohta, kuid ta siiski alistas kvalifikatsioonis kaks ja põhiturniiril ühe vastase. Malõgina oli noore rootslanna vastu esimeses setis 1:4 taga, kuid võitis siis kümme geimi järjest seisuks 6:4, 5:0. Vastane teenis veel kaks geimi, aga Malõgina võit oli piisavalt kindel.

Veerandfinaalis kohtub Malõgina veel ühe Rootsi noormängijaga, sest Eesti tennisisti vastane selgub 17-aastase Linea Bajraliu ja 15-aastase Tiana Tian Dengi kohtumises.

Veel on täna koguni seitse Eesti naistennisisti, kaasa arvatud Malõgina, võistlustules paarismängu veerandfinaalides, millest Tennisnet kirjutab eraldi loo.