Elena Malõgina jätkab Tšehhis paarismängus, üksikmängus võttis vastane revanši

– Tennis / Foto: Pixabay

Tšehhis Jablonec Nad Nisous (W25) pidi kvalifikatsioonist põhitabelisse end mänginud Elena Malõgina seal avaringis alistuma. Paarismängus aga on ta veel konkurentsis.

Põhitabeli avaringis oli Elena Malõgina (WTA 478.) vastaseks tšehhitar Miriam Kolodziejova (WTA 272.), keda ta oli sealsamas kaks aastat tagasi võitnud. Tasavägisust jätkus vaid esimesse setti. Malõgina teostas esimesena servimurde ja asus juhtima 5:2 (päästes viimases geimis kolm murdepalli). Järgmised neli geimi olid tasavägised, kuid kõik nad kaldusid Kolodziejovale. Tõenäoliselt edu sulamine võrdse mängu juures murdis Malõgina mentaalselt, sest seti viimases geimis oma servil võitis ta vaid ühe punkti. Sett Kolodziejovale 7:5.

Teises setis punnis Malõgina tõsisemalt vastu vaid kolmandas geimis. Selle loovutamisega Malõgina vastupanu kustus lõplikult. Teine sett Kolodziejovale kuivalt 6:0.

Õnneks pole Malõginale turniir veel läbi. Paarismängu avaringis võitis Malõgina koos oma venelannast partneri Irina Khromachevaga kõva Venemaa paari Ekaterina Kazionova/Ekaterina Makarova 6:4, 6:4. Ees ootab veerandfinaal.

Muide, Malõgina paariline Khromacheva on endine juunioride maailma esireket, kes näiteks 2011. aasta kevadel võitis A-kategooria turniiri Trofeo Bonfiglio ja seejärel jõudis Prantsusmaa lahtiste noorteturniiril poolfinaali. Mõlemal nimetatud turniiril alistas ta Anett Kontaveidi sama tulemusega 6:4, 6:1. Aga nüüd mängib kaotaja WTA finaalturniiril ja võitja ITF-i 25-tuhandelisel…

Curitibas W15 turniiril tuleb Maria Lota Kaul üksikmängus platsile hiljem. Paarismängus on ta juba ühe mängu võtinud.