fbpx
Close

Kristjan Tamm alustas Cancunis napi võiduga

– Kristjan Tamm / Foto: Allar Hint

Meeste ITF-i turniiril M15 Cancunis (Mehhiko) teeb kaasa kaks Eesti tennisisti, vigastuse järel hiljuti võistluskarusselli naasnud Kristjan Tamm ja Daniil Glinka. Mõlemad loositi otse põhitabelisse.

Kolmapäeva õhtuks oli oma mängu jõudnud ära pidada vaid Kristjan Tamm (ATP 846.). See kujunes Tammele ülimalt tasavägiseks, kuigi kolme setti tarvis ei läinud. Nii Tamm kui USA tennisist Mwendwa Mbithi (ATP 950.) ei suutnud kordagi murda teineteise pallingugeimi. Huvitav, et mõlemal oli murdepalle kasutada võrdselt kolm tükki. Erinevus oli vaid selles, et Mbithi omas neid esimeses setis, Tamm aga teises.

Mängu saatuse otsustas seega kahe seti tie-break. Esimese seti tie-breaki valitses eestlane kindlalt ja loovutas Mbithile ainult kaks punkti. Teise seti tie-breakis läks Tamm analoogselt avasetile ette 4:1, ent lasi vastase järele (4:4). Õnneks ei löönud see meie tennisisti tasakaalust välja, kolm viimast punkti talle ja magus võit oligi käes! Tamme võidunumbrid 7:6(2), 7:6(4).

Daniil Glinka (ATP 957.) avaringi vastaseks on kuuenda asetusega Nam Hoang Ly (Vietnam, ATP 712.). Varem pole nad omavahel mänginud.

Paarismängus moodustavad Tamm ja Glinka ühise paari.

scroll to top