fbpx
Close

Elena Malõgina jätkab mõlemas mänguliigis

Elena Malõgina. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Elena Malõgina püsib Sunderlandi ITF-i W25 turniiril konkurentsis nii üksik- kui ka paarismängus.

Malõgina võitis reedel üksikmängu veerandfinaalis Julia Middendorfi (Saksamaa, WTA 380.) 7:6, 7:5. Esimeses setis oli seisuks 4:4 kumbki teinud kaks murret, aga pärast hoiti oma servi. Tie-break’is oli Malõgina kindlalt üle, kui ta seisult 0:1 võitis 7:1. Teises setis oli Malõgina 1:4 taga, aga tegi kaks murret ja asus servima matši võiduks seisul 5:4. See ei õnnestunud, kuid Malõgina murdis ka seisul 5:5 ja teisel katsel läks õnneks.

Malõgina võitis punktid napilt 79:77 ja seetõttu polnud ka servi näitajates Eesti teisel reketil ülekaalu. Huvitav, et Malõginal polnud vahet, kas lüüa esimest või teist servi ta võitis neil vastavalt 54 ja 55% punktidest. Murdepalle realiseeris Malõgina 10st 6 ja Middendorf 11st 5.

Paarismängu poolfinaalis võitsid esimesena asetatud Malõgina ja Freya Christie (Suurbritannia) Jekaterina Kazionova (-) ja Valentina Ryseri (Šveits, 4) sama tulemusega 7:6, 7:5. Esimeses setis sai kumbki paar ühe murde, aga tie-break tuli kindlalt Christie/Malõginale 7:2. Teise seti võitsid nad kaotusseisust 3:5.

scroll to top