fbpx
Close
PAF.ee

Elena Malõgina jäi turniirivõidust ilma

– Stockholm / Foto: Pixabay

Samamoodi nagu tund aega varem Vladimir Ivanov Pärnus jäi ka Elena Malõgina (6) Stockholmi ITF-i 15 000 dollari auhinnafondi turniiri finaalis kaotajaks.

Malõgina jäi finaalis alla Anastasia Kulikovale (Soome, 4), kes asub maailma edetabelis 553. kohal ning on sündinus Eesti mängijaga samal aastal (2000). Kulikova võidunumbrid olid 7:5, 6:3, kusjuures esimeses setis oli Malõgina kolm korda murdega taga, aga viigistas alati, ent neljandat murret, mis viis Kulikova ette 6:5, ta enam tagasi teha ei suutnud. Teises setis lõppes võrdne mäng seisul 3:3, kui Kulikova lõpetas kohtumise kahe servimurdega.

Malõginale sai saatuslikuks, et ta kaotas 11st oma servigeimist kuus ja sel juhul olid ka pallingult võidetud punktid lahjad – esimeselt servilt 55 ja teiselt 38% punktidest. Ka ässadega jäi Malõgina alla lausa 0:5. Tuletame meelde, et Kulikova kaotas turniiri jooksul vaid ühe seti Katriin Saarele teises ringis ja lõpuks võitis otsustavas setis alles 7:6. Ilmselt võime nentida, et Katriinil loosiga ei vedanud.

Nii Malõgina kui ka Kulikova teevad kaasa järgmisel nädalal Paf Openil Pärnus. Esialgse ülesandmislehe põhjal on Kulikova seal taas asetatud neljandana, aga Malõgina seekord seitsmendana.

scroll to top