fbpx
Close

Eesti seenioride meistrivõistlustel võitsid Liina Suurvarik ja Piret Ilves kulla nii üksik- kui paarismängus

– Piret Ilves ja Liina Suurvarik / Foto: Ivar Puusepp

Eesti seenioride meistrivõistlustel naiste arvestuses konkureeriti üksikmänguis kolmes ja paarismängus kahes vanuseklassis. Kindlasti oleks võimalik võistelda ka rohkemates vanuseklassides, paraku ei tule piisav arv osalejaid Eesti MV-le kohale ja nii kiratsevad just vanemad vanuseklassid.

W35+ vanuseklassis ei saanud keegi vastu Liina Suurvarikule, kes loovutas vaid kolm geimi. Esikoha otsustanud mängus võitis Suurvarik esiliiga liidri Karin Küttise 6:3 6:0.

W45- vanuseklassis tuli esikohale Eesti rahvusvaheliselt kõigi aegade tituleerituim seeniormängija Piret Ilves, kes oli finaalis 6:1 6:2 üle Kristiina Grünbergist.

W55+ vanuseklassis tuli Eesti meistriks Merike Seer. Esikoha otsustanud mängus jäi talle alla Ülle Kirsimägi tulemusega 6:4 6:3.

Paarismängus olid WD35+ klassis teistest pea jagu üle Suurvarik/Ilves, kes osalevad kindlasti ka juuli alguses algavatel Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel. Finaalis kujunesid nende võidunumbriteks Inga-Kai Polonski ja Riin Veirami üle 6:1 6:2.

Vanuseklassis 55+ noppisid Eesti meistritiitli Ülle Kirsimägi ja Merike Seer.

scroll to top