fbpx
Close

Eesti pidas kõva lahingu Kanadaga ja võitis!

– Eesti ja Kanada tiim MMil / Foto: Kurmo Annus

Nooremate seeniorite võistkondlikel maailmameistrivõistlustel pidas Eesti meeskond M40+ klassis kõva lahingu Kanadaga ja sai väärtusliku matšivõidu.

Eile teatavasti kaotas Eesti tiim Saksamaale 0:3. mistõttu täna vajati hädasti võitu Kanada üle, et saaks hiljem võimalikult kõrgele kohale mängida. Väheusutav, et Kanada suudab Saksamaad alagrupi viimases mängus alistada. Matš Kanada vastu algas dramaatiliselt. Kuigi Ivar Troost võitis avaseti Jason Christie vastu, pidi ta kaks järgnevat setti vastasele loovutama – võit kanadalasele 4:6 7:5 6:4.

Järgmisena asus võitlusse Rene Busch. Eesti vajas igal juhul võidupunkti, sest mängitakse kaks üksikmängu ja üks paarismäng. Selg vastu seina surutuna suutis Busch jagu saada Olivier Borleest 7:5 6:4 ja nii otsustas kogu matši saatuse paarismäng. Eestil tulid platsile Ivar Troost ja Rene Busch Kanada paari Sebastien Harvey/Glen Harwood vastu. Huvitav, et Kanada ei pannud paarismängus välja kedagi üksikmängu mänginutest. Igal juhul võitis Eesti paar mängu veenvalt 6:3 6:0 ning seega ka matšivõit Eestile 2:1. Kolmas võistkonna liige on Kurmo Annus.

Eestil siis kirjas üks võit ja üks kaotus, mis tagab kõigi eelduste kohaselt alagrupis teise koha.

– Rene Busch ja Ivar Troost paari mängimas Kanada vastu / Foto: Kurmo Annus

 

 

scroll to top