fbpx
Close

Djokovic ja Nadal loositi samale tabelipoolele

Novak Djokovic ja Rafael Nadal Rooma turniiri finaali järel. / Foto: AFP/Scanpix

Prantsusmaa lahtiste meeste üksikmängus ei saa tulla 2020. aasta kordusfinaali, sest Novak Djokovic (Serbia, 1) ja Rafael Nadal (Hispaania, 3) loositi mõlemad ülemisele tabelipoolele.

Õige on muidugi öelda, et Nadal loositi (kas 3 või 4), sest Djokovic oli number ühe kohale juba paigutatud. Esikaheksast on tabeli ülemisel poolel veel Andrei Rublev (Venemaa, 7) ja Roger Federer (Šveits, 8). Nii on kogu suur kolmik ühel poolel ja Federer peaks tabeli järgi kohtuma veerandfinaalis Djokoviciga, aga šveitslase praegust vormi liivaväljakul arvestades ta tõenäoliselt nii kaugele üldse ei jõua.

Praegu favoriidiks number kolm loetav Stefanos Tsitsipas (Kreeka, 5) on samas tabeliosas Daniil Medvedeviga (Venemaa, 2), kellega nad edu korral kohtuksid veeramdfinaalis. Kuid kummagi algus ei ole kerge, sest Medvedevil on juba avaringis üsna salakaval vastane Aleksandr Bubliku (Kasahstan) näol, aga Tsitsipas peaks teises ringis mängima tõusuteel Sebastian Kordaga (USA), kes oli eelmistel Prantsusmaa lahtistel kaheksandikfinalist.

Nadali avaringi vastane ehk siis loosimise “kõige õnnetum mees” on austraallane Alexey Popyrin.

Vaadake meeste üksikmängu tabelit siit.

scroll to top