Johannes Seeman jätkab ainsana Kouvola turniiril

– Johannes Seeman / Foto: Karmen Kärg

Ainsa Eesti üksikmängijana Kouvola ITF-i M15 turniiril võistlustulle jäänud Karl Kiur Saar sai neljapäeval kaotuse, paarismängus sai aga kolmest eestlasest edasi Johannes Seeman.

Seeman on tõeline paarismängu spetsialist, sügisel üllatas ta koos Siim Troostiga Pärnu turniiri võitmisega. Nad alistasid tookord finaalis Vladimir Ivanovi ja Jan Sabanini. Tänases veerandfinaalis oli Seemani paariline Eero Vasa, aga tulemus sama: jälle alistati Ivanov/Sabanin, seekord 7:6, 7:5. Esimeses setis tegi kumbki paar ühe murde, tie-break’is võitsid aga Seeman/Vasa seisul 3:3 neli punkti järjest. Teises setis algas seisul 3:3 murrete kaskaad, aga seisul 6:5 hoidsid Seeman/Vasa pallingut nulliga ja võitsid mängu.

Saar kaotas täna kaks korda Alexander Cozabinovile (Moldova). Üksikmängus oli moldovlase paremus ilmne – 6:0, 6:1. Paarismäng oli aga tasavägine, Cozbinov ja Francesco Vilardo võitsid Saare ja August Ehrnroothi (Soome) 6:2, 4:6, 10:7. Matši tie-break’i otsustas viiepunktiline seeria, kui Cozbinov/Vilardo läksid seisult 3:5 ette 8:5. Seejärel võitsid Saar/Ehrnrooth oma servil kaks punkti, aga vastased tegid sama ja mäng oli läbi.

Samuti langes välja Daniil Glinka Antalya turniiri paarismängu veerandfinaalis. Koos Marsel Ilhaniga (Türgi) jäid nad alla Andrea Bassole ja Daniele Capecchile (Itaalia, 3) 2:6, 3:6.