fbpx
Close
PAF.com

Björn Borg rääkis oma poja ambitsioonidest tennises

– Björn Borg järjekordse Wimbledoni tiitli võitmisel | Foto: imago_images/Colorsport/Scanpix

11-kordne Suure slämmi turniiri võitja Björn Borg andis Hispaania ajalehele Marca intervjuu, kus rääkis oma 17-aastase poja Leo ambitsioonidest tennises.

Kuulsa Rootsi tennisetähe poeg Leo Borg teeb oma esimesi samme profitennises. Juuniorina maailma esisajassegi kuulunud (praegu 111.) Leo Borg on seni täiskasvanute klassis ITF turniiride põhitabelis mänginud vaid kaks mängu ja need küll kaotanud.

“Kõige tähtsam on see, et vaatamata noorele eale on tal ambitsioonid saada heaks mängijaks,” sõnas legendaarne tennisist. “Ja ma arvan, et Rafael Nadali akadeemias leiab ta vajaliku infrastruktuuri oma taseme tõstmiseks. Ta saab treenida erinevatel väljakukatetel ja kohtub endavanuste noorte mängijatega, kes on pärit erinevatest riikidest, samades oludes. Ootame piiride avanemist Hispaanias. Nadali akadeemia on üks paremaid maailmas. Leo oli seal kolm korda ja talle seal väga meeldis. Mul oli ka võimalus seal veeta üks nädal eelmisel aastal. Jõudsime sinna pärast Laver Cupi, mida mängiti Genfis. Akadeemias on suurepärane infrastruktuur, hea koolitusprogramm ja head treenerid. Loodan, et see hea tunne kandub üle ka Leole ja ta suudab seda Nadali akadeemiast kõike vajalikku omandada ja sellepärast naasebki peale koroonapandeemia piirangute lõppemist sinna.”

2018. aastal kohtus juunioride ITF turniiril Leo Borg ka meie noormängija Alexander Georg Mändmaga ja võitis siis tulemusega 6:7 6:3 6:3.

Tennisnet-FORUS
scroll to top